Titles you rated
May 18Rated ★ 3.5
AntiqueRated ★ 3.0
Shallow HalRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
Up in the AirRated ★ 3.5
Sex and the CityRated ★ 2.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
Sleepless in SeattleRated ★ 3.5
The Hot ChickRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
ChloeRated ★ 2.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
Good Luck ChuckRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5