Titles you rated
The Imitation GameRated ★ 3.5
Let the Right One InRated ★ 4.0
The Adventures of TintinRated ★ 3.5
Step Up RevolutionRated ★ 3.5
Children...Rated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 2.0
AnnabelleRated ★ 2.0
PompeiiRated ★ 3.5
Thread of LiesRated ★ 1.5
Slow VideoRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 5.0
CartRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 4.0