Movies
Ratings
50
Memories of MurderRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
OnceRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
MossRated ★ 3.0
2012Rated ★ 2.0
LeonRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 5.0