Movies
Ratings
59
GladiatorRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 4.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 2.5
I Saw the DevilRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
VenomRated ★ 1.5
Inside OutRated ★ 3.5
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
LeonRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.5
WarcraftRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 4.0