Titles you rated
Dexter: ResurrectionRated ★ 5.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.5
The Walking Dead: Dead City Season 2Rated ★ 3.0
The Walking Dead: Dead City Season 1Rated ★ 3.0
The Bear Season 4Rated ★ 4.5
Black BirdRated ★ 3.5
The GentlemenRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.5
The Sandman Season 2Rated ★ 3.0
MurderbotRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5- DoubtRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 4.0
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 4.0
The PenguinRated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
Reacher Season 3Rated ★ 4.0
Severance Season 2Rated ★ 3.5
Interior ChinatownRated ★ 3.0
Zero DayRated ★ 3.5