Movies
Ratings
96
The AvengersRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
A Few Good MenRated ★ 5.0
Air Force OneRated ★ 5.0
The FugitiveRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 3.0
U-571Rated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
RoboCopRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
The Change-UpRated ★ 3.0
The Simpsons MovieRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Election 2Rated ★ 1.0