Titles you rated
The Imitation GameRated ★ 5.0
The OthersRated ★ 4.5
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 5.0
As OneRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 5.0
Final DestinationRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0
Perfect NumberRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Rules of DatingRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0