Titles you rated
A Time to KillRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 2.0
AlienRated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The OutsiderRated ★ 1.0
Mr. NobodyRated ★ 4.5
The Last Full MeasureRated ★ 3.0
Kingdom of HeavenRated ★ 3.5
Journey's EndRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Darkest HourRated ★ 4.5
The Last Letter from Your LoverRated ★ 3.0
The 12th ManRated ★ 3.5
Gladiator IIRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
The OutpostRated ★ 3.5
MidwayRated ★ 4.0