Titles you rated
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
UpgradeRated ★ 3.5
New TrialRated ★ 3.0
DesiertoRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.0
The PiperRated ★ 2.0
The WailingRated ★ 5.0
Black MassRated ★ 4.0
The Day He ArrivesRated ★ 3.5
Inside JobRated ★ 2.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
The Purge: AnarchyRated ★ 2.5
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.0
AlfieRated ★ 2.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0