Movies
Ratings
85
Before SunsetRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.5
SoulRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0- HeroRated ★ 0.5
Our Little SisterRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0