Titles you rated
1917Rated ★ 3.5
The 40-Year-Old VirginRated ★ 3.5
YesterdayRated ★ 3.5
Holy MotorsRated ★ 3.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The Green KnightRated ★ 4.0
Last Night in SohoRated ★ 2.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
MinariRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 3.0