Titles you rated
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 4.0
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 4.0
FameRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 2.0
A Hard DayRated ★ 1.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
BlindnessRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 1.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
SpectreRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 2.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 0.5
My Sassy GirlRated ★ 0.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 0.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 2.5