Titles you rated
Green LanternRated ★ 2.5
Tough as IronRated ★ 3.0
Speed RacerRated ★ 2.0
The Green HornetRated ★ 1.5
The Adventures of TintinRated ★ 2.0
Mr. GoRated ★ 2.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 2.0
Monsters vs. AliensRated ★ 2.0
After EarthRated ★ 1.0
TaxiRated ★ 1.5
Ender's GameRated ★ 3.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0
Nanny McPheeRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
LimitlessRated ★ 3.5
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 2.5
MaleficentRated ★ 3.0
Shark TaleRated ★ 3.0
RobotsRated ★ 4.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 2.0