Titles you rated
The Sixth SenseRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 3.0