Titles you rated
Moonlit WinterRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.0
Terminator: Dark FateRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
To LiveRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.5