Titles you rated
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 5.0
OnceRated ★ 4.5
Architecture 101Rated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5
TakenRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 3.5