Titles you rated
28 Days LaterRated ★ 0.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
Rules of DatingRated ★ 0.5
Love FictionRated ★ 0.5
A Beautiful MindRated ★ 0.5
Jurassic ParkRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 1.0
Art of FightingRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 3.0
The Devil's GameRated ★ 2.5
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 0.5
The Fifth ElementRated ★ 0.5
V for VendettaRated ★ 0.5
ThirstRated ★ 0.5
Cast AwayRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 0.5
Live Free or Die HardRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 1.0