Movies
Ratings
196
The HousemaidRated ★ 3.0
Vanilla SkyRated ★ 3.0
Hannibal RisingRated ★ 4.0
Gangs of New YorkRated ★ 3.0
The BodyguardRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 3.0
Basic InstinctRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
Demolition ManRated ★ 3.0
The President's Last BangRated ★ 3.5
RockyRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 4.0
GhostRated ★ 3.5
Rules of DatingRated ★ 3.0
AliensRated ★ 4.0
The UnforgivenRated ★ 4.0