Movies
Ratings
497
SpotlightRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 3.0
SnatchRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 3.0- WishRated ★ 3.5
Still WalkingRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 2.5
LeonRated ★ 3.5
Nacho LibreRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 2.0
Searching for Sugar ManRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 3.5
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 2.5
Game of DeathRated ★ 3.0