Titles you rated
The Truman ShowRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 2.5
The Great GatsbyRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.0
Tears in the AmazonRated ★ 2.0
BedevilledRated ★ 2.0
Late AutumnRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 2.0
ThirstRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 2.5
The ChaserRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 2.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.0
CarolRated ★ 2.5