Movies
Ratings
167
A Beautiful MindRated ★ 4.5
Primal FearRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 3.5
American HustleRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
The ConcubineRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
TwilightRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 2.5
ThorRated ★ 3.5
ArmageddonRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 3.0
Rules of DatingRated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 3.5