Titles you rated
Death NoteRated ★ 1.0
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 2.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
Ghost HouseRated ★ 2.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 2.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 1.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 2.0
Ocean's ElevenRated ★ 2.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 2.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0