Titles you rated
ZootopiaRated ★ 5.0
SpawnRated ★ 3.5
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 3.0
The Man in the Iron MaskRated ★ 3.0
HookRated ★ 3.5
Raiders of the Lost ArkRated ★ 4.5
My Little BrideRated ★ 2.5
Pulp FictionRated ★ 5.0
BatmanRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
Red CliffRated ★ 4.0
Blade: TrinityRated ★ 2.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 4.5
What Women WantRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
A Better TomorrowRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 3.0