Movies
Ratings
60
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 2.5
InceptionRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
The Bucket ListRated ★ 4.0
MommyRated ★ 4.5
50/50Rated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 3.5- BlackRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
FrankRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.5
Midnight DinerRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0