Titles you rated
PrisonersRated ★ 3.5
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
BrothersRated ★ 3.5
PlatoonRated ★ 3.5
The Messenger: The Story of Joan of ArcRated ★ 3.5
Memphis BelleRated ★ 4.0
HolidayRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 2.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.5
Ordinary PersonRated ★ 3.0
Seoul StationRated ★ 1.5
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 2.0
Ghost HouseRated ★ 2.0
Salut d’AmourRated ★ 2.5
Pretty WomanRated ★ 3.5
Battle: Los AngelesRated ★ 3.5- The Reservoir GameRated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 3.0
BurntRated ★ 3.5