Movies
Ratings
145
OrphanRated ★ 5.0
The Simpsons MovieRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 5.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
A Bug's LifeRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Happy FeetRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
Heart is...Rated ★ 5.0
Shrek Forever AfterRated ★ 4.5
Shrek the ThirdRated ★ 4.5
Garfield: A Tail of Two KittiesRated ★ 4.5
War of the WorldsRated ★ 4.0