Movies
Ratings
255
The ThievesRated ★ 4.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 3.0
LoganRated ★ 4.5
Chicken RunRated ★ 2.5
The Phantom of the Opera at the Royal Albert HallRated ★ 5.0
The KingRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 0.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 0.5- Proof of InnocenceRated ★ 3.5
My Name Is KhanRated ★ 3.0
Stuart LittleRated ★ 2.5