Titles you rated
Decision to LeaveRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Rebel in the RyeRated ★ 4.0
GoldRated ★ 4.0
The FounderRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Swing KidsRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
Innocent WitnessRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
Incident in a GhostlandRated ★ 2.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.0