Titles you rated
Gone with the WindRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
PocahontasRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
AmélieRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
The Theory of EverythingRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
The GiverRated ★ 4.5
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
PapermanRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.0