Movies
Ratings
383
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.0
CapernaumRated ★ 4.5
Wicker ParkRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Sid & NancyRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.0
A Simple FavorRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Slow VideoRated ★ 2.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 4.0