Movies
Ratings
638
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
St. VincentRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Hollow ManRated ★ 2.0
Little ManRated ★ 2.0
CarolRated ★ 4.0
Salut d’AmourRated ★ 2.5
The Kings of SummerRated ★ 3.5
Blue StreakRated ★ 2.5
It BoyRated ★ 3.0
PopulaireRated ★ 3.0
The Best OfferRated ★ 4.0
Love, LiesRated ★ 3.0
Our Love StoryRated ★ 3.0
CloserRated ★ 3.5
Oz the Great and PowerfulRated ★ 2.5
AdoreRated ★ 3.0
The VillainessRated ★ 3.5
Time RenegadesRated ★ 2.5
ChappieRated ★ 3.0