Titles you rated
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
Old PartnerRated ★ 2.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.5
Schindler's ListRated ★ 3.5
The PatriotRated ★ 4.0
White NightRated ★ 3.0- WishRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 3.5
ZeitgeistRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 3.5