Titles you rated
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 3.5
The TreacherousRated ★ 2.0
The ServantRated ★ 2.5
GravityRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 2.5
Sing StreetRated ★ 3.5