Movies
Ratings
26
InterstellarRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
JobsRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.5
FuryRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 5.0
VenomRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0