Movies
Ratings
323 MasqueradeRated ★ 4.0 MasqueradeRated ★ 4.0
 G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0 G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
 OblivionRated ★ 3.0 OblivionRated ★ 3.0
 The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5 The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
 SpectreRated ★ 4.0 SpectreRated ★ 4.0
 Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.0 Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.0
 Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0 Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
 The Fate of the FuriousRated ★ 3.0 The Fate of the FuriousRated ★ 3.0
 Bruce AlmightyRated ★ 3.5 Bruce AlmightyRated ★ 3.5
 TroyRated ★ 3.0 TroyRated ★ 3.0
 Casino RoyaleRated ★ 4.0 Casino RoyaleRated ★ 4.0
 The Dark Knight RisesRated ★ 3.5 The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
 SkyfallRated ★ 4.0 SkyfallRated ★ 4.0
 Iron Man 3Rated ★ 3.0 Iron Man 3Rated ★ 3.0
 MRated ★ 3.0 MRated ★ 3.0
 Into the WildRated ★ 4.5 Into the WildRated ★ 4.5
 Kubo and the Two StringsRated ★ 3.5 Kubo and the Two StringsRated ★ 3.5
 SpreadRated ★ 2.0 SpreadRated ★ 2.0
 Tulip FeverRated ★ 3.0 Tulip FeverRated ★ 3.0
 A Walk to RememberRated ★ 3.5 A Walk to RememberRated ★ 3.5