Movies
Ratings
42
Tea TimeRated ★ 4.0
Total EclipseRated ★ 0.5
A Single ManRated ★ 1.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
MementoRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0
Never Let Me GoRated ★ 3.5
The GiverRated ★ 3.0
The ReaderRated ★ 4.0
RoomRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 2.0
For HorowitzRated ★ 1.5