Movies
Ratings
104
Ant-ManRated ★ 5.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
ChappieRated ★ 1.5
Sea FogRated ★ 2.0
We Bought a ZooRated ★ 0.5
August RushRated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 1.5
BattleshipRated ★ 2.5
28 Days LaterRated ★ 2.0
Captain PhillipsRated ★ 2.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 1.5
The ClassicRated ★ 0.5
Life Is BeautifulRated ★ 2.5
Han Gong-juRated ★ 0.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 1.0
Love ActuallyRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 0.5
Saving Private RyanRated ★ 2.0
Grave of the FirefliesRated ★ 0.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 0.5