Movies
Ratings
37
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
Men in Black 3Rated ★ 4.5
OldboyRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 2.5
Dawn of the DeadRated ★ 2.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
TakenRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 3.0