Titles you rated
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.5
The HostRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0