Movies
Ratings
52
C'est Si BonRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
JaneRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.5
Our Little SisterRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
HerRated ★ 2.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0