Movies
Ratings
51
May 18Rated ★ 4.5
OldboyRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
QuickRated ★ 2.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 3.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 2.5
SecretRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0- WishRated ★ 2.0
TakenRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 1.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0