Titles you rated
Johnny ExpressRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Miss SloaneRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
The MenuRated ★ 4.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 0.5
Ghost StationRated ★ 0.5
Mickey 17Rated ★ 1.5
Robot DreamsRated ★ 5.0
RunRated ★ 1.0
Leave the World BehindRated ★ 5.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 4.5
Vanilla SkyRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 3.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 3.0
BargainRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 1.5