Titles you rated
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 3.5
ArmageddonRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
Man on FireRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 3.5
300Rated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 2.5
Cold EyesRated ★ 2.5
LooperRated ★ 2.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 2.0
The AvengersRated ★ 5.0