Titles you rated
Penguins of MadagascarRated ★ 2.0
The Last SamuraiRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
DivergentRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 0.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 2.0
The Lion KingRated ★ 2.0
The Yellow SeaRated ★ 1.5
The IslandRated ★ 1.5
OnceRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 2.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 1.0
I Am LegendRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0