Movies
Ratings
365
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
Jack ReacherRated ★ 4.0
Liar LiarRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
Heavenly ForestRated ★ 3.0
Our Twisted HeroRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
ClickRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0