Movies
Ratings
103
Before SunsetRated ★ 3.5
ShooterRated ★ 3.5
National TreasureRated ★ 3.5
The Italian JobRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 5.0
Our Twisted HeroRated ★ 4.5
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 3.5
Deja VuRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 4.5
Roman HolidayRated ★ 5.0
Man on FireRated ★ 3.5
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.5
I Am Number FourRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 5.0
Enemy of the StateRated ★ 3.5
Blood DiamondRated ★ 3.5- Romeo and JulietRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5