Movies
Ratings
148
SilmidoRated ★ 3.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Becoming JaneRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
HitchRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
Cinderella ManRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
WantedRated ★ 4.0
Reign Over MeRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 2.0
DrumlineRated ★ 4.0
Funny GamesRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
The RecruitRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
ChaplinRated ★ 4.0