Movies
Ratings
35
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 5.0
Final DestinationRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
SawRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 4.0
Cube²: HypercubeRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
CubeRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
ThorRated ★ 5.0
The OthersRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
MementoRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0