Movies
Ratings
125
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Blood RainRated ★ 5.0
Hi! Dharma!Rated ★ 5.0
Battle RoyaleRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 5.0
AlwaysRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
The Devil's GameRated ★ 5.0
My Tutor FriendRated ★ 3.0
Sex Is ZeroRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 5.0
The Legend IRated ★ 4.0
SawRated ★ 4.5