Titles you rated
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 5.0
Season of the WitchRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
OblivionRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
HulkRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
Blade IIRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0